#High Five #1 Czyli jak pozbyć się niechcianego osobnika.


Hej siemanko cześć. Oto nowa seria, która co jakiś czas będzie pojawiała się na moim bolgu. Chodzi w niej o to, że wymieniam tutaj pięć książek pasujących do tytułu posta.
Dziś jak nagłówek wskazuję przedstawię kilka pozycji, którymi można zabijać.

1. Szczygieł Donny Tart (zwłaszcza w twardej oprawie)

Ta kilkuset stronnicowa powieść mogłaby powalić na kolana niejednego zawodnika sumo.

2.  After Anny Told

Ta seria mogłaby być metodą na wykonywanie kary śmierci  w USA. Po przeczytaniu wszystkiego niejeden złoczyńca padłby na zawał, albo zmarł z powodu cierpienia jakiego doznał podczas czytania. :)

3. Metro Dimitry'a Gluchowsky'iego

Jeśli chcecie pozbyć się niechcianego adoratora wystarczy dać mu do przeczytania tę serię. Z pewnym małym psikusem, albowiem przed pożyczeniem ostatniej części proponuje wyrwać ostatnie strony aby nie mógł poznać zakończenia. :)
Zginie na miejscu.

4. W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza

Podczas czytania można zanudzić się na śmierć...

5. Książka telefoniczna

I tu mamy dwie możliwości. Możemy kazać komuś czytać na głos wszystkie numery bez możliwości przerywania w celu ugaszenia pragnienia.  Jeżeli zależy nam na czasie to, żeby już  nie cackać się ze skazańcem należy posłużyć się nią jak patelnią i uderzyć prosto w znienawidzoną twarz.

Oczywiście cały post ma charakter żartobliwy i nie jest instrukcją obsługi, więc proszę o nie testowanie tych sposobów. No chyba że tą osobą jest Twój były/była lub osoba która nie daje Ci żyć.

A wy jakie książki byście tu dodali?
Do następnego przeczytania!

Popularne posty